Головна » Статті » Накази

Про підсумки виконання плану основних заходів цивільного захисту школи у 2015 році та завдання на 2016навчальний рік.

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Франка Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

02.12.2015 № ____

 

Про підсумки виконання плану

основних заходів цивільного захисту

школи у 2015 році та завдання на 2016навчальний рік.

 

Виконуючи директивні вказівки Міністерства з НС України, організаційні вказівки з ЦЗ управлінь і відділів освіти, відділу з НС і ЦЗН району, школа головну увагу зосереджувала на питаннях виконання плану основних заходів підготовки з ЦЗ, підвищення якості навчання учнів і постійного складу способів захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, забезпечення їхньої готовності до негайного реагування на НС техногенного і природного характеру і дій з ліквідації наслідків останніх. Робота з організації та ведення цивільної оборони в навчальному закладі була організована і проводилась у відповідності до вимог Закону України «Про цивільну оборону України», Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту.

У школі активно ведеться робота по виконанню Національної програми патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства щодо створення та діяльності місцевих осередків «Школа безпеки», дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» (Джура) Українського козацтва (Положення затверджено наказом Міністра освіти і науки України від 25 грудня 2003 року № 855).

План основних заходів з ЦЗ за 2015 навчальний рік в основному виконаний. Програма навчання учнів з питань ЦЗ і безпеки життєдіяльності виконана повністю. Створено штаб ЦЗ школи, невоєнізовані та інші формування ЦЗ, частково розроблена документація з питань ЦЗ.

Результати аналізу проведених у школі заходів, що організація цивільного захисту в школі характеризується низкою істотних недоліків:

– не в повному осязі сформовані невоєнізовані формування ЦЗ, не вирішене питання їхнього матеріального забезпечення;

  • недостатньо опрацьовані питання евакуації тощо.

Вжито заходів і проводилась робота по удосконаленню систем зв’язку та оповіщення, передачі сигналів цивільної оборони, інформування особового складу в разі виникнення надзвичайних ситуацій і вжитих заходах засобами гучномовного зв’язку на території розташування школи.

Виходячи з головного завдання, основних напрямків діяльності у сфері цивільного захисту учасників навчально-виховного процесу школи на 2016 рік, з метою забезпечення досягнення відповідних позитивних кінцевих результатів, а також, враховуючи вищевикладене,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Головним завданням цивільного захисту Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Франка на 2015 рік вважати забезпечення ефективного цивільного захисту населення і території шляхом своєчасного прогнозування аварій і катастроф техногенного та природного характеру і запобігання їм, оперативного реагування на них, швидкої ліквідації наслідків НС у різних обставинах, що можливо за умов високої готовності сил ЦЗ до відповідних дій.

2. Основні зусилля зосередити на:

– своєчасному виявленні передумов для виникнення надзвичайних ситуацій і негайному їх усуненні;

– своєчасному плануванні заходів і дій сил ЦЗ в разі виникнення надзвичайних ситуацій;

– вдосконалені системи оповіщення й інформування співробітників і учнів про загрозу виникнення НС;

– формуванні в населення умінь користуватися індивідуальними та колективними засобами захисту і правильно діяти в разі виникнення НС.

3. Навчання співробітників і учнів школи з ЦЗ здійснювати з урахуванням обстановки, яка може скластися в разі виникнення НС техногенного, природного і військового характеру:

3.1. Навчання керівного складу і командирів невоєнізованих формувань (НФ) здійснювати під час проведення місячника ЦЗ, дня ЦЗ й об’єктивного тренування, а також на курсах ЦЗ, згідно з планом комплектування міських обласних курсів ЦЗ.

3.2. Навчання особового складу невоєнізованих формувань проводити за 15-годинною програмою в період планового навчання з ЦЗ і ОБЖД, на позакласних заняттях і в період проведення об’єктивного тренування під керівництвом командирів НФ ЦЗ.

3.3. Викладацький склад навчати за 12-годинною програмою в групі НШ ЦЗ й удосконалювати знання педагогів з основ ЦЗ під час проведення дня ЦЗ.

3.4. Робітників та службовців, що не входять до складу невоєнізованих формувань, навчати за 12-годинною програмою в групі під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Шаблінського І.М.

3.5. Учнів навчати основ ЦЗ і ОБЖД згідно з програмою Міністерства освіти і науки.

4. Штабу ЦЗ школи до 10 січня 2016 року завершити планування заходів і розробку документації з ЦЗ на 2016 навчальний рік.

5. Навчальний рік у системі ЦЗ почати з 2 січня 2016року і закінчити 30 листопада 2016 року. Межі навчального року для учнів визначити згідно з програмами Міністерства освіти і науки.

6. Наказ довести до відома всього викладацького складу школи.

 

 

Начальник цивільного захисту -

директор школи М.Ліскевич-Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

І.Шаблінський

Категорія: Накази | Додав: (16.12.2015)
Переглядів: 3701