Головна » Статті » Накази

Про призначення відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності у школі у 2015 – 2016 н.р.

Відділ освіти

Яворівської районної державної адміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

28.09.2015                   №01-05/140


 

Про призначення відповідальних

за охорону праці та безпеку життєдіяльності

у школі у 2015 – 2016 н.р.


 

На виконання Закону України «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 1 серпня 2001 р. № 563 (зі змінами і доповненнями)


 

НАКАЗУЮ:


 

1. Призначити відповідальним за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності основної та старшої школи, дотримання здорових і безпечних умов перебування дітей 5 – 11-х класів у шкільному навчальному закладі, норм і правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, пожежної безпеки учасниками освітнього процесу, організацію навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведення інструктажів з охорони праці на робочому місці заступника директора з НВР Михайлишин О.З.


 

2. Призначити відповідальним за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності початкової школи, дотримання здорових і безпечних умов перебування дітей 1 – 4-х класів у шкільному навчальному закладі, норм і правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, пожежної безпеки учасниками освітнього процесу, організацію навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведення інструктажів з охорони праці на робочому місці заступника директора з НВР Онипко Л.А.


 


 

3. Призначити відповідальним за дотримання здорових і безпечних умов, норм і правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, виконання санітарно-гігієнічних норм під час проведення позаурочних заходів заступника директора з навчально - виховної роботи Шаблінського І.М.


 

4. Призначити відповідальним за проведення заходів щодо запобігання травматизму і професійним захворюванням серед обслуговуючого персоналу, дотримання вимог охорони праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки під час експлуатації газифікованої котельні, виробничого і енергетичного обладнання, машин і механізмів, проведення первинних інструктажів з охорони праці на робочому місці з працівниками навчального закладу заступника директора школи з господарської роботи Цушко Г.І.


 

5. Призначити відповідальними за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у структурних підрозділах, навчальних кабінетах навчального закладу:


 

- у навчальних кабінетах під час уроків фізики – Ларкіну Л.І., Дажуру В.С.

- у кабінеті біології – Тиховську Д.І.

- у кабінеті хімії – Окулову О.В.

- у кабінеті інформатики №1 – Сташко В.В.

- у кабінеті інформатики №2 – Волошин З.М.

- у кабінеті обслуговуючої праці – Кучму О.С.

- у спортивному залі – Пучака М.І

- на спортивному майданчику - Малішевського Ю.П.

- у навчальних майстернях технічної праці – Бонковського О.Я.

- в актовій залі – Овчаренко М.І.

- у бібліотеці – Пенко У.М.

- у харчоблоці – Бакум О.В.


 

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


 


 

Директор школи: М.Ліскевич – Карпа


 

З наказом ознайомлено:


 

О.Михайлишин

І.Шаблінський

М.Овчаренко

Г.Цушко

О.Окулова

М.Пучак

Ю.Малішевський

С.Кучма

Л.Ларкіна

В.Дажура

Д.Тиховська

О.Бонковський

У.Пенко

О.Бакум

В.Сташко

З.Волошин


 


 


 


 

Категорія: Накази | Додав: (02.09.2015)
Переглядів: 3134