Головна » Статті » Накази

Про призначення відповідального за збереження енергоносіїв, електрогосподарства школи

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

01.09.2015 №01-05/

 

Про призначення відповідального

за збереження енергоносіїв,

електрогосподарства школи

 

На виконання ст. 13 Закону України «Про охорону праці», дотримання і виконання належних правил техніки безпеки і електробезпеки, правил користування електроприладами, створення безпечних умов праці для учнів і працівників школи та згідно «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів», затверджених наказом комітету по нагляду за охороною праці від 09.01.1998 року № 4, п.1.3.1., з метою збереження електроенергії, економного та доцільного її використання, утримання енергоносіїв і електрогосподарства школи в належному стані

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Призначити відповідальним за електрогосподарство школи, за збереження електроенергії та безпеку експлуатації електрообладнання заступника директора школи з господарської роботи Цушко Г. І.

 

2.Цушко Г. І., відповідальному за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства школи:

2.1.Забезпечити експлуатацію електрогосподарства школи відповідно до «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та Посадові інструкції відповідального за справний технічний стан і безпечну експлуатацію електроустановок.

2.2.Здійснювати контроль за справним технічним станом і безпечною експлуатацією електроустановок у відповідності до діючих нормативних документів.

Постійно.

 

3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи М. Ліскевич-Карпа

 

 

З наказом ознайомлено:

 

Г. Цушко

 

Категорія: Накази | Додав: (19.10.2015)
Переглядів: 2552