Головна » Статті » Накази

Про проведення декади екологічних знань

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст. імені Івана Франка

смт Івано - Франкове


Наказ

07.04.2014 №____


Про проведення декади

екологічних знань


На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.08.2003 № 537-р «Про затвердження плану заходів щодо поліпшення екологічної освіти та виховання населення», з метою популяризації екологічних знань та наукового підходу до проблем екології, формування екологічної культури та почуття обов’язку і відповідальності перед майбутнім поколінням,  сприяння усвідомленню учнями проблем довкілля;  розкриття учням принципів функціонування довкілля та взаємодії людини з ним;  формування в учнів уміння визначати проблеми і приймати рішення щодо їх розв’язання; сприяння накопиченню учнями досвіду використання необхідних знань і вмінь для прийняття рішень щодо розв’язання проблем довкілля; формування здатності передбачати наслідки

природоперетворювальної діяльності людини

НАКАЗУЮ:

1.Провести у школі з 14 по 24 квітня 2014 року декаду екологічних знань на тему: «Земля -наш спільний дім, берегти її - наш обов’язок» для учнів 1 – 11-х класів.


2.Затвердити план заходів щодо проведення декади екологічних знань (план заходів додається).


3.Відповідальним за проведення декади екологічних знань у школі призначити вчителя біології Тиховську Д.І.


4.Вчителеві біології Тиховській Д.І.:

    1. 4.1.Залучити до заходів класних керівників, батьківську громадськість, учнівське самоврядування, представників науково-просвітницьких товариств;

4.2. Матеріали по проведенню заходів розміщувати на шкільному сайті;

4.3.Звіт про проведення декади екологічних знань надати заступнику директора школи з навчально – виховної роботи Сташко В.В. до 30.04.2014р.


5. Заступнику директора з навчально - виховної роботи Сташко В.В. забезпечити неухильне виконання плану проведення декади екологічних знань.

З 14.04 по 24.04.2014 р.


6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи М.Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:


Д.Тиховська


В.Сташко

Категорія: Накази | Додав: (13.03.2014)
Переглядів: 758