Головна » Статті » Накази

Про проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х, 11-х класів

 

 

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Івана Франка

смт Івано-Франкове

 

Наказ

28.04.2014 №_______

Про проведення державної

підсумкової атестації учнів 9-х, 11-х класів

 

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, наказу Міністерства освіти і науки України від 07.03.2014 № 216 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2013 № 1658 «Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році» та з метою забезпечення дотримання порядку закінчення 2013/2014 навчального року і проведення державної підсумкової атестації, встановленого нормативно-правовими документами, здійснення контролю за виконанням навчальних планів та програм, а також за відповідністю освітнього рівня учнів і випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, ІІІ ступенів вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної середньої освіти, наказу відділу освіти Яворівської РДА від 15.04.2014 №02-02/107 «Про порядок організованого закінчення 2013/2014 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4,9, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Яворівського району"

НАКАЗУЮ:

1.Провести у 9-х класах державну підсумкову атестацію:

1.1.У 9-А, 9-Б класах:

- з української мови (диктант) - 13.06

- з математики (у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії) - 02.06

- з географії (письмово) - 10.06

- з біології (письмово) - 16.06

2.1.Відповідно до результатів письмового опитування учнів 9-х класів щодо державної підсумкової атестації з предмета за вибором провести державну підсумкову атестацію:

- історії України (письмово) – 9-Б – 06.06

- з української літератури (письмово) - 9-А – 06.06

2. Провести в 11-х класах державну підсумкову атестацію:

2.1.В 11-А, 11-Б класах:

- з української мови (переказ) - 23.05

- з історії України (письмово) - 11-А - 26.05

- з історії України (письмово) - 11-Б - 29.05

2.2.Відповідно до профілю провести державну підсумкову атестацію:

- з правознавства (письмово) - 11-А - 29.05

- з технологій (письмово) - 11-Б - 26.05

3.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В.:

3.1. Вжити необхідних заходів з питань організованого закінчення 2013/2014 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х, 11-х класів.

3.2. Встановити неухильний контроль за дотриманням вимог чинних нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питань організованого закінчення поточного навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів.

3.3. Здійснити контроль за дотриманням порядку звільнення за станом здоров’я випускників 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів від державної підсумкової атестації. За результатами проведеної роботи підготувати проекти відповідних наказів.

3.4. Надати до відділу освіти Яворівської РДА інформацію про проведення свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів за формою.

3.5. Встановити контроль за дотриманням термінів семестрового та річного оцінювання навчальних досягнень учнів:

4 класи – до 25 травня 2014 року;

9 класи – до 25 травня 2014 року;

11 класи – до 20 травня 2014 року.

3.6. Забезпечити діяльність апеляційних комісій у разі виникнення зауважень і пропозицій з питань процедури проведення та об’єктивності оцінювання результатів атестації, що проводилася у письмовій формі.

3.7. Здійснити контроль за дотриманням класними керівниками вимог щодо розрахунків середнього балу атестата випускників 11х класів та здійсненням відповідних записів у додатках до атестатів про повну загальну середню освіту та шкільній документації.

3.8. Здійснити контроль за роботою класних керівників з питань об’єктивності та відповідності виставлених у додатки до документів про базову та повну загальну середню освіту балів про рівень навчальних досягнень учнів 9, 11-х класів до отриманих ними балів за річне оцінювання та державну підсумкову атестацію та зазначених у шкільній документації.

3.9. Здійснювати особистий контроль за роботою педагогічного колективу з питань повного та якісного виконання Державного стандарту базової і повної середньої освіти.

3.10. Провести роз’яснювальну роботу з педагогічними працівниками з питань особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів випускних класів, які є учасниками міжнародних предметних олімпіад та турнірів, конкурсів, переможцями III та учасниками IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, переможцями II та учасниками ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, учасниками тренувальних зборів з підготовки до олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, що мають статус міжнародних, та проведення державної підсумкової атестації.

3.11.Здійснити контроль за проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики у 5-8, 10-х класах.

3.12. Надати до 10 травня до відділу освіти списки учнів, які звільняються від державної підсумкової атестації, копії документів, що підтверджують звільнення учнів від державної підсумкової атестації за станом здоров’я та копії наказів ЗНЗ про звільнення від ДПА.

3.13. Вжити заходів з недопущення фактів відсутності без поважних причин учнів під час проведення державної підсумкової атестації.

3.14. Забезпечити безпечні умови для проведення святкових урочистостей з нагоди закінчення школи випускниками і вручення їм документів про освіту встановленого зразка.

3.15. Вжити заходів щодо недопущення фактів хабарництва під час організованого закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів.

3.16. Узагальнити та проаналізувати результати проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х, 11-х класів. Узагальнену інформацію надати директору школи за встановленими формами (окремо за курс базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти).

4.Класним керівникам 9-х, 11-х класів:

4.1.До 30 квітня провести батьківські збори, на яких ознайомити учнів і батьків з Положенням про проведення державної підсумкової атестації.

4.2.До 30 квітня обладнати у класах кутки з підготовки до державної підсумкової атестації.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи: М. Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:

В.Сташко

З.Борис

Н.Самотея

О.Окулова

М.Довбій

 

 

 


 


 

Категорія: Накази | Додав: (07.05.2014)
Переглядів: 754