Головна » Статті » Накази

Про проведення Новорічних свят у початкових класах

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ім. І. Франка смт Івано-Франкове


Наказ


14.01. 2014 №_____


Про проведення Новорічних свят

у початкових класах


Згідно з річним планом роботи школи і з метою національного виховання у початкових класах було проведено цикл Новорічних свят.

Належна робота була проведена по залученню дітей до організованих форм дозвілля, а саме своєчасно підготовлені та доведені до відома учнів та їх батьків плани виховних заходів, сплановані години роботи бібліотеки, спортивного та актових залів, розповсюджені для дітей пільгових категорій подарунки та запрошення на Новорічні вистави у м. Яворів. Проведена виставка малюнків «Новий рік іде, свята веде», бібліотекою організовано виставки книжок.

Учні 1а, б класів провели свято «Святий Миколай йде з високого неба». Були на святі ангели, сорока, котик, зайчик, лисичка, ведмідь, сніжинки і другі дійові особи у гарних новорічних костюмах. Силами учнів 1а класу (класний керівнки Гоч. О. Й.) була поставлена вистава «Колобок».

У 1б класі (класний керівник Ткачик М. С.), батьки і учні здійснили поїздку у Львівський академічний обласний театр ляльок на виставу «Котик і півник», а також відвідали музей лялькового театру, ялинку у центрі м. Львів.

У конкурсі малюнків учні Ошовська Вероніка, Великопольська Олеся, Дубей Остап здобули призові місця.

Учні 2а класу (класний керівник Кухар І. І.) учні провели свято «Малбємо зиму». Діти були одягнені у костюмах казкових героїв, читали вірші, співали пісні про зиму. Завітала до дітей Бабуся Хмара, розповіла для чого на землю струшує сніжинки. Також учні підготували інсценізацію казки «Теремок» у зимовій інтерпритації.

Учні 2б класу (класний керівник Занік Т. В.) і учні 2в класу (класний керівник Вельган Н. Д.) підготували сценку «Вечір перед святим Миколаєм». Звучали пісні «Ой ти сніжку, сніжку», «У містах і селах», «Кришталева зимонька», «Я чекаю Миколая», колядки у виконанні учнів і батьків.

«Як прийдуть до нас три празники в гості» під такою назвою підготували свято учні 3а класу (класний керівник Самотій О. Б.).Метою свята було ознайомити учнів із звичаями і обрядами під час святкування зимових свят. Ведучими на святі були Василишин Марія і Шпілман Максим. Свято проходило у прикрашеному залі, який являв собою українську світлицю. На святі були дійові особи – Зіронька, Ангели, Пастушки, колядували, щедрували, «водили козу». Звучала мелодія сопілок у виконанні Ковалишин Роксолани, Курляка Маркіяна, Майстришин Олесі.

У 3б класі (класний керівник Острокостова Л. В.) підготували театралізоване дійство «Зимова казка». Гаслом свята було:

Казковий світ,

Казковий світ,

Він збереже людей від бід

І бути добрим завжди

Навчає казка.

В гостях у дітей були Дід Мороз і Снігуронька, а з ними герої улюблених казок – Баба Яга, Котигорошко, Лисичка, Вовчик, Зайченя. Окрасою свята були костюми, які підготували батьки учнів. Свято закінчилося новорічним хороводом.

Свято «Вже Різдво Христове завітало в дім» - підготували учні 3в класу (класний керівник Яхницька М. П.). Метою свята було розширити знання дітей про традиції святкування циклу Новорічних свят в Україні. Ознайомити учнів із обрядами, повір’ями,вивчити нові колядки, щедрівки, засівання. Були проведені веселі конкурси і забави (малювання сніжинок на швидкість, відгадування загадок, прикрашання паперової ялинки – аплікація).

У 4а класі (класний керівник Кульчицька О. Р.) провела свято у Національному парку «Яворівський». Свято змістовне і художньо оформлене.Ведучі Лагно Костянтин і Слобода Кароліна вітали гостей і розповідали про красу зимового дня та розмаїття зимових свят. Безліч костюмів казкових героїів, пісень – «Новорічна пісня», «В щасливу пору», «Ой сивая зозуленька», «Кришталева зимонька», колядки, «Щедрик» - виконали сопілкарі Артимович О., Шаблінський Б., Бабляк Ю.

У 4б класі (класний керівник Косач І. В.) і 4в клас (класний керівник Яремин С. А.) разом провели «Андріївські вечорниці». Гостей зустріли хлібом – сіллю – роль господині свята виконала Вовк Вікторія, яка також розказала і показала традиції випікання калити. Вдало учні зіграли жартівливу сценку «Дід і Баба». Також на святі перепліталися жартівливі сценки хлопців і дівчат. Завітали на вечорниці і «цигани». Виконали учні і віночок українських пісень, які заполонили душі і серця присутніх, а саме «Чи я тато недоріс», «Сіяв мужик просо», «Ой, я молода на базар ходила», «Зеленеє жито, зелене»,,,

Учні були активні, артистичні, Закінчилися вечорниці частуванням гостей варениками, пампухами.

Активну участь у новорічних святкуваннях прийняли вчитель музики Скробач Г. М., Гембаль С. С.


На підставі зазначеного,


НАКАЗУЮ:


1.Заступнику Онипко Л. А.

1.1.Обговорити на нараді результати проведення циклу Новорічних свят у 1-4 класах.

1.2.Надавати методичну допомогу з класним керівником, вчителям у проведенні класних і загальношкільних заходів.


2.Класним керівникам.

2.1.Залучати до проведення святкових ранків батьків учнів.

2.2.Під час святкування дотримуватись Правил техніки безпеки і пожежної безпеки.


3.Бібліотекарю школи Пенко У. М. до кожної визначної дати в історії України, до визначних релігійних свят проводити виставки книжок, оформляти бібліотечні бюлетні.


4.Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника Онипко Л. А.
Директор школи М. Ліскевич-Карпа

Категорія: Накази | Додав: (10.02.2014)
Переглядів: 1138