Головна » Статті » Накази

Про проведення предметних тижнів з української мови та математики у початкових класах

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

05.09.2014 №_____

 

Про проведення предметних тижнів

з української мови та математики

у початкових класах

 

Відповідно до річного плану роботи школи на 2014 – 2015 навчальний рік та системи позакласної роботи, що склалася в початкових класах, кожного навчального року проводяться предметні тижні.

Проведення предметних тижнів сьогодні є однією з основних форм проведення позакласної роботи в школі. Проведенню тижня української мови та тижня математики передує велика підготовча робота протягом тривалого часу. Метою організації і проведення різних заходів під час предметних тижнів   є пропаганда підвищення інтересу учнів до навчальних предметів, розвиток ініціативи, учнівської творчості,  виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поглиблення знань учнів з даних предметів. Предметні тижні проводяться щорічно і переважно в один і той же час навчального року.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

1.Провести тижні предметів у початкових класах школи з української мови з 10.11 – 14.11.2014 та математики з 17.11 – 21.11.2014.

 

2.Класним керівникам початкових класів Кульчицькій О.Р., Косач І.В., Яремин С.А., Гоч О.Й., Ткачик М.С., Кухар І.І., Занік Т.В., Вельган Н.Д., Самотій О.Б., Острокостовій Л.В., Яхницькій М.П.:

2.1. Організувати та провести предметні тижні у вищезазначені терміни.

2.2. За декілька днів до початку проведення предметних тижнів вивісити оголошення з планом проведення тижнів української мови та математики, з анонсом основних заходів.

 

3. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Онипко Л.А.:

3.1. Підвести підсумки проведення предметних тижнів з української мови та математики у початкових класах до 12.12.2014 та подати інформативну довідку директору школи для написання наказу.

 

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


 

Директор школи М.Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:

Онипко Л.А.

Кульчицька О.Р.

Косач І.В.

Яремин С.А.

Гоч О.Й.

Ткачик М.С.

Кухар І.І.

Занік Т.В.

Вельган Н.Д.

Самотій О.Б.

Острокостовій Л.В.

Яхницькій М.П.

Категорія: Накази | Додав: (27.10.2014)
Переглядів: 1622