Головна » Статті » Накази

Про проведення профілактично-просвітницького рейду «Увага! Діти на дорозі!»

Відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І. Франка

Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

02.09.2015          №01-02/

 

Про невідкладні заходи щодо запобігання дитячому

дорожньо-транспортному травматизму та

проведення профілактично-просвітницького рейду

«Увага! Діти на дорозі!»

 

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, а також із метою виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України від 25.12.92р. № 226/53 „Про невідкладні заходи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму ”

 

НАКАЗУЮ :

 

1.Покласти персональну відповідальність за організацію навчання та практичних тренувань учнів щодо виконання Правил дорожнього руху і безпечної поведінки на вулицях та дорогах на заступників директора школи з навчально-виховної роботи Онипко Л.А. та Шаблінського І.М.

 

2.Скласти та затвердити перелік заходів щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму до 10.09.2015 року.

Відповідальність за їх виконання покласти на класних керівників школи.

 

3.Для проведення роботи з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виконання програм із формування в учнів навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах та організації діяльності загонів юних інспекторів дорожнього руху підтримувати належні зв’язки з інспекторами районної ДАІ та ДПС.

 

4.До 05.09.2015 року створити шкільний загін юних інспекторів руху та забезпечити їх участь у районному конкурсі-огляді шкільних загонів ЮІР.

 

5.Проводити спільно із зацікавленими організаціями рейди „Увага! Діти на дорозі!”, а наприкінці кожного навчального року – день захисту дітей під час дорожнього руху.

 

6.Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Онипко Л.А. та Шаблінському І.М. розробити конкретні пропозиції щодо заходів як класного, так і загальношкільного масштабу, що мають бути внесені до планів виховної роботи кожного класного керівника.

 

7.Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників директора школи з навчально-виховної роботи Онипко Л.А. та Шаблінського І.М.

 

Директор школи М.Ліскевич-Карпа

 

З наказом ознайомлено:

І.Шаблінський

Л.Онипко

Категорія: Накази | Додав: (20.09.2015)
Переглядів: 281