Головна » Статті » Накази

Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладі освіти

Наказ

 

20.04.2018 №01-05/

 

Про проведення Тижня знань з

основ безпеки життєдіяльності у

закладі освіти

 

На виконання листів департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 19.04. 2018 № 09-01/145 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах освіти Львівської області»,

та наказу від 12.02.2018 № 09-01/41 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік», наказу відділу освіти Яворівської РДА №02-02/116 від 20.04.2018, з метою проведення роз’яснювальної роботи направленої на збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу під час канікул та у вільний від навчання час, попередження нещасних випадків

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. З 23 квітня по 4 травня 2018 року у закладі освіти провести Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

 

 1. Заступникам директора з навчально – виховної роботи Шаблінському І.М., Сташко В.В., Михайлишин О.З., заступнику директора з господарської роботи Цушко Г.І.:

  1. Провести з усіма працівниками інструктивні наради з питань дотримання безпеки та поведінки на водних об’єктах у весняно-літній період відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України з відповідним записом в журналах реєстрації інструктажів.

  2. Обладнати в приміщеннях закладу освіти інформаційні куточки щодо правил поведінки на водних об’єктах під час весняно-літнього періоду та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим.

  3. Організувати виготовлення та розміщення наглядної агітації з заходами безпеки під час літніх канікул.

  4. Провести зі здобувачами освіти:

   1. Відкриті уроки «28 квітня - Всесвітній день з охорони праці», з питань пожежної безпеки, правил дорожнього руху, рекомендації щодо захисту від актів терору, безпеки життєдіяльності.

   2. Семінари, конкурси, вікторини, дебати, конференції знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома під час літніх канікул (безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками тощо) з метою ознайомлення молоді з ризиками пов’язаними з охороною праці.

   3. Правил безпечного поводження на річці чи водоймах, у лісі, громадському транспорті, під час грози, сильного вітру, шквалу, під час перебування на дачі, дії в разі виникнення пожежі тощо.

  5. В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провести День цивільного захисту.

2.5.1. Визначити практичну перевірку готовності закладу до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу і працівників установи при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу у воєнний стан.

2.5.2. Запланувати заходи, що спрямовані на формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки.

2.5.3. Організувати розміщення листівок та пам’яток з методичними рекомендаціями щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

   1. Практично відпрацювати з учасниками освітнього процесу дії згідно з планами евакуації на випадок надзвичайних ситуацій.

  1. Провести тематичні батьківські збори.

  2. Провести 27 квітня 2018 року Всесвітній День охорони праці «Захищене і здорове покоління».

  3. Провести спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці.

  4. До 07.05.2018 року подати у відділ освіти інформацію про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Всесвітнього Дня охорони праці та Дня цивільного захисту на електронну адресу slawich236@ukr.net.

 

3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор опорного закладу М.Ліскевич – Карпа

 

 

З наказом ознайомлено:

 

О.Михайлишин

 

В.Сташко

 

І.Шаблінський

 

Г.Цушко

 

 

Категорія: Накази | Додав: (25.04.2018)
Переглядів: 550