Головна » Статті » Накази

Про результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін в 2013-2014 н. р.

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Середня загальноосвітня школа І-ІІІступенів

імені Івана Франка смт Івано-Франкове

 

Наказ

 

03.01.2014 №9

 

Про результати участі учнів школи

у ІІ етапі Всеукраїнських предметних

олімпіад з базових дисциплін в 2013-2014 н. р.

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого МОН України від 18 серпня 1998 року №305, та зареєстрованого Міністерством юстиції 24 вересня 1998 року №598/3038, та наказів по школі №288 від 30.10.2013року, №289 від 30.10.2013 року, №290 від 30.10.2013 року, №291 від 31.10.2013 року, №293 від 31.10.2013 року, №294 від 31.10.2013 року, №295 від 31.10.2013 року, №317 від 21.11.2013 року, №318 від21.11.2013 року №319 від 21.11.2013 року, №320 від 21.11.2013 року, №322 від 25.11.2013 року, №323 від 25.11.2013 року, №327 від 27.11.2013 року, №329 від 29.11.2013 року, №330 від 29.11.2013 року, №324 від 02.12.2013 року, №338 від 04.12.2013 року, №339 від 04.12.2013 року, забезпечено участь учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад у 2013-2014 навчальному році у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін брали участь 47 учнів школи (4 учні – англійська мова, 6 учнів – математика, 3 учні – основи християнської етики, 5 учнів – біологія, 4 учні – трудове навчання, 3 учні – ІКТ, 5 учнів – українська мова та література, 5 учнів – фізика, 2 учні – фізична культура, 4 учні – історія, 3 учні – інформатика, 5 учнів – хімія, 3 учні – ХІV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика, 1 учень – педагогіка і психологія, 4 учні – географія, 3 учні – основи економіки, 2 учні – астрономія, 2 учні – екологія, 2 учні – правознавство).

Вчителями-предметниками та адміністрацією школи забезпечено участь команд школи 19 предметних олімпіад з 20 проведених на ІІ етапі. Не була сформована команда учнів школи з предмету російської мови з причини відсутності предмета в школі.

На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи отримали 12 призових місць та загальнокомандне 7 місце.

Призерами стали такі учні школи:

  • географія – Чепак Микола (10 клас) – ІІ місце;

  • Рябошапка Вікторія (8 клас) – ІІ місце;

  • екологія – Калюжний Валерій (10 клас) – ІІІ місце;

  • економіка – Бук Назар (9 клас) – ІІІ місце;

  • правознавство – Чепак Микола (10 клас) – ІІІ місце;

  • історія – Андрущишин Анастасія (8 клас) – ІІ місце;

  • Гелант Анна (11 клас) – ІІІ місце;

Команда учнів школи брала участь у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської молоді імені Тараса Шевченка у якому Уляновська Анастасія (9 клас) здобула І місце.

У ІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учень Лагно Констянтин (4 клас) виборов ІІ місце (керівник Кульчицька О. Р.).

Аналіз участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад свідчить, що вчителі пожвавили роботу із здібними та обдарованими учнями, більше уваги приділяють індивідуальній та позакласній роботі.

Однак вчителям – предметникам необхідно більше уваги приділяти розвитку нестандартного та логічного мислення, уяви учнів. Вчителям трудового навчання, математики, хімії, інформатики, основ християнської етики необхідно активізувати індивідуальну роботу із здібними учнями.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. За підготовку учнів школи до ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям: української мови та літератури Мороз Т. О.; географії Нечай М. І.; економіки Кропельницькій О. В.; фізики Ларкіній Л.І.; біології Ольшанській О. Р.; екології Тиховській Д. І.; історії Довбій М. І., Підляській З. Б.; англійської мови Самотеї Н. А.; правознавства Довбій М. І.

 

  1. За активну участь в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті призові місця оголосити подяку таким учням школи: Чепак Микола (10 клас), Рябошапка Вікторія (8 клас), Ясниська Юлія (8 клас), Калюжний Валерій (10 клас), Валько Юлія (9 клас), Бук Назар (9 клас), Андрущишин Анастасія (8 клас), Гелант Анна (11 клас), Уляновська Анастасія (9 клас).

 

  1. За підготовку учнів школи до Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови та ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської молоді імені Тараса Шевченка та зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям: початкових класів Кульчицькій О. Р., української мови та літератури Борис З. С.

 

  1. За активну участь в конкурсах, зайняті призові місця оголосити подяку таким учням школи: Лагно Констянтину (4 клас), Уляновській Анастасії (9 клас).

 

  1. Вчителям-предметникам:

5.1.Покращити роботу предметних гуртків та позакласну роботу з предметів інваріативної складової робочого навчального плану.

Протягом року

 

6.Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Сташко В. В.:

6.1.Проаналізувати результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та розробити заходи спільно з керівниками предметних комісій щодо кращої підготовки учнів до районних олімпіад.

Січень-квітень

 

7.Наказ довести до відома всього педагогічного колективу на нараді при заступнику директора школи.

Сташко В. В.

Лютий 2014

 

8.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Сташко В. В.

 

Директор школи М. Ліскевич-Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

В. Сташко

Категорія: Накази | Додав: (30.09.2014)
Переглядів: 4650