Головна » Статті » Накази

Про вдосконалення роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку, які проживають

Відділ освіти
Яворівської районної державної адміністрації

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка
Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

06.05.2015                                                                  №01-05/77

Про вдосконалення роботи з обліку дітей
та підлітків шкільного віку, які проживають                                                                                     
на закріпленій території обслуговування


На виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №646, доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 07.07.2010 року № 67/0/6-09, з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей та підлітків шкільного віку (від 5 до 18 років) у районі та забезпечення виконання чинного законодавства у частині охоплення учнівської молоді повною загальною середньою освітою

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити  заходи школи щодо якісного проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку та забезпечення чинного законодавства в частині здобуття учнівською молоддю обов’язкової повної загальної середньої освіти та циклограму організації роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку на визначеній території обслуговування (Додаток №1).

2. Призначити заступника директора з навчально-виховної роботи Шаблінського І.М. відповідальною особою за проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку.

3. Педагогам школи :
3.1.Забезпечити виконання Конституції України (ст. 53), Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст.32), «Про освіту»(ст.ст. 6, 14, 35), «Про загальну середню освіту» (ст.ст. 3, 6, 36), Указу Президента України від 20.03.2008 р. № 244 „Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» (п.3), Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №646, наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09.2003 р. № 595 (далі Інструкція), розпорядження голови облдержадміністрації від 19 травня 2011 р. № 449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах  Львівської області».
3.2.Дотримуватись  вимог  Інструкції  з  ведення  ділової  документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів,  затвердженої  наказом  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  23.06.2000 р.  №240.

4.  Заступнику директора школи з навчально – виховної роботи Шаблінському І.М.:
4.1.Щорічно, спільно з органами місцевого самоврядування у межах своєї компетенції, забезпечувати проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку відповідно до вимог Інструкції.
4.1.  Створити  робочу  групу для виконання робіт, пов’язаних з обліком і підлітків шкільного віку і складання списків дітей і підлітків, яким до 01.09.2014 року виповнилось від 5 до 18 років і які проживають на території обслуговування навчального закладу, у наступному складі:
Онипко Л.А. заступника з НВР;
Завідію Н.Я. – вчителя основ здоров’я ;
Дацко О.С. – вчителя історії;
Волошин З.М. -  вчителя математики.
Овчаренко М.І. – педагога-організатора
Гриньків Н.М. – соціального педагога
4.2. Розробити  дієві  Заходи  щодо забезпечення  організації  та  проведення  обліку  дітей  та  підлітків шкільного  віку  за  визначеною  територією  обслуговування.
 
5. Робочій групі:
5.1.    Щорічно, до  01.09, подавати у відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації сформовані  в Івано – Франківській ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка електронні  бази  даних:
про  дітей  та  підлітків  шкільного  віку  від 6  до  18  років та  дітей,  яким  до  1  вересня  виповнюється  5  років   за  місцем  реєстрації (додаток  3);
про дітей  та  підлітків  шкільного  віку за  місцем  навчання;
про дітей  та  підлітків  шкільного  віку,  які  не  охоплені  навчанням;
про дітей  та  підлітків  шкільного  віку  з  вадами  розумового  і  фізичного  розвитку,  що  потребують  соціальної  допомоги,  соціальної  реабілітації (індивідуальна  форма  навчання, навчання  в  спеціальних  закладах);
про дітей  та  підлітків  шкільного  віку,  які  не  можуть  навчатися  згідно з  висновками  обласної  психолого-медико-педагогічної  консультації.

5.2. Відповідно  до  наказу  Міністерства  освіти  України   від  24.10.1996 р. № 338  "Про  організаторську  роботу  органів  управління  освітою, керівників  середніх  закладів  освіти  щодо  забезпечення  здобуття  учнівською  молоддю  обов’язкової  повної  середньої  загальної  освіти" подавати  у відділ освіти Яворівської районної адміністрації щорічно:
5.2.1.До 01 вересня ( за підсумками обліку дітей шкільного віку) інформацію про кількість дітей та підлітків шкільного віку за віковими категоріями Ф-2 (додаток 4);
5.2.3.До 01  числа  кожного   місяця  інформацію  про  учнів, які  не  охопленні  навчанням  Ф-3  (додаток  5);
5.2.4.Тричі  на  рік  ( 25 вересня, 25 січня, 25 травня)  інформацію  про  охоплення  дітей  шкільного  віку  навчанням  Ф-1  (додаток  6).

5.6.Забезпечити  подання  інформації у відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації  про  продовження  навчання  і  працевлаштування  випускників  9-х  класів (статистичний звіт  1-ЗСО), та  випускників 11-х класів, (статистичний  звіт  №77-РВК) (у  визначені  Міністерством  освіти і науки  України  терміни).

5.7.До 20 травня подати наказ про підсумки роботи та звіт за 2014-2015 навчальний рік відповідно до форми.

5.8.Забезпечити  належний  контроль  за  здобуттям  дітьми  повної  загальної середньої освіти  та  ведення  роз’яснювальної  роботи  серед  населення  щодо  обов’язковості  здобуття  підлітками  повної  загальної  середньої  освіти.

5.9.Надсилати у відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації копію акту про відсутність учнів на уроках без поважних причин протягом 10-и днів.

6.Контроль  за  виконанням  даного  наказу покласти на заступника директора школи з НВР Шаблінського І.М.


Директор школи                          М. Ліскевич-Карпа


 З наказом ознайомлено:

               І Щаблінський
               Л.Онипко
               Н.Завідія
               О.Дацко
               З.Волошин
               М.Овчаренко
               Н.Гриньків

 

Категорія: Накази | Додав: (06.05.2015)
Переглядів: 684