Головна » Статті » Накази

Про відзначення 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Відділ освіти

Яворівської районної державної адміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

05.02.2016 №01-05/

 

Про відзначення 25-ї річниці незалежності

України та Дня Державного Прапора України

 

На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2015 року
№ 675/2015 "Про відзначення 25-ї річниці незалежності України", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2015 року № 824-од "Про відзначення в області 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України", з метою формування у дітей та молоді активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, єднання суспільства довкола європейського вектору розвитку країни, активізації роботи, спрямованої на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення до нинішніх захисників України, борців за її незалежність у XX столітті, поваги до державних символів України та забезпечення належної підготовки і відзначення 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити заходи з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, враховуючи єдині концептуальні підходи до відзначення пам'ятних і знаменних дат патріотичного змісту.

/Додаток 1/

 

2.Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Шаблінському І.М.:

 

2.1. Інформацію про проведену роботу розміщувати на офіційних веб-сайтах відділу освіти РДА та школи упродовж навчального року.

2.2.Про стан виконання заходів інформувати відділ освіти Яворівської райдержадміністрації до 25 серпня 2016 року.

 

3.Класним керівникам 2-11 класів:

3.1.Провести бесіди, конференції, години спілкування, круглі столи, пов’язані з 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

 

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи М.Ліскевич-Карпа

 

З наказом ознайомлено: І.Шаблінський

 

 

Додаток до наказу від 05.02.2016

 

Про відзначення 25-ї річниці незалежності

України та Дня Державного Прапора України

 

Затверджую

Директор школи М.Ліскевич-Карпа

 

Заходи

щодо відзначення 25-ї річниці незалежності України

та Дня Державного Прапора України

 

1.Організувати документальні фотовиставки, архівні матеріали у бібліотеці, музеї, навчальних кабінетах, що відображають історичні етапи здобуття Україною незалежності, зокрема у новітній час.

/Протягом року/

2.Провести тематичні заходи, присвячені державним символам України, історії становлення і утвердження державних символів України.

/Протягом рок

3.Сприяти залученню учнівської молоді до участі у проведенні за ініціативи громадських об'єднань, молодіжних рухів, спрямованих на зміцнення держави, консолідацію українського народу, патріотичне виховання молоді.

/Протягом року/

4.Залучити учнівську молодь до проведення урочистостей, меморіальних заходів, покладання квітів до пам′ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України на місцях.

/Протягом року/

5.Взяти участь у благоустрої селища, упорядкування об'єктів культурної спадщини, пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників АТО.

/Протягом року/

6 .Провести Тиждень незалежності у навчальному закладі, присвячений висвітленню питань українського державотворення, видатним історичним постатям та сучасним діячам українського державотворення, із наголосом на відзначенні борців за незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України, її європейський вибір.

/Вересень 2016 року/

9.Провести виставку-конкурс "Україна - житниця" присвячену 25-й річниці незалежності України.

/Жовтень 2016 року/


 

Заступник директора з навчально-виховної роботи І.Шаблінський

Категорія: Накази | Додав: (12.04.2016)
Переглядів: 2478