Головна » Статті » Накази

Про вимоги щодо ведення шкільної документації

 

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

30.08.2016                                                                                                                      №01-05/

 

 Про вимоги щодо ведення
шкільної документації


   Відповідно до Типової Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, затвердженої наказом МОН України №1239 від 28.08.2013-го року, Закону України «Про загальну середню освіту», а також з метою забезпечення правильної та чіткої роботи працівників школи із класними журналами та діловою документацією
НАКАЗУЮ:


1. Усім учителям вести записи в класних журналах чорнилами (або пастою) фіолетового кольору відповідно до рішення педради (протокол №1 від «29» серпня 2016 р.).

 
2. Учителям, які працюють на першому та останньому уроках, особисто брати у чергового вчителя в учительській кімнаті і повертати йому класні журнали.

 
3. Покласти відповідальність за стан класного журналу та його правильне оформлення на класного керівника.


4. Відповідальність за класні журнали між заступниками директора з навчально – виховної роботи розподілити таким чином:


4.1.Михайлишин О.З., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, призначити відповідальним за класні журнали 5—11-х класів;


4.2.Онипко Л.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, призначити відповідальним за класні журнали 1—4-х класів;


4.3.Шаблінського І.М., заступника директора з навчально-виховної роботи, призначити відповідальним за журнали гурткової роботи.

 
5. Заступникам директора з навчально-виховної роботи узагальнювати наказом по школі результати перевірок ведення класних журналів учителями-предметниками, класними керівниками, керівниками гуртків двічі в семестр.

 
6. Покласти відповідальність за ведення особових справ учнів 1-4-х класів на Онипко Л.А.,  заступника директора школи з навчально – виховної роботи.

 

7. Покласти відповідальність за ведення особових справ учнів 5-11-х класів на Михайлишин О.З., заступника директора школи з навчально – виховної роботи.


8. Відповідальність за збереження та правильне ведення особових справ у школі, ведення Книги обліку учнів покласти на секретаря школи Бахматюк О.І.

 

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                М.Ліскевич – Карпа

 

   З наказом ознайомлено:

 

                              О.Михайлишин

                              Л.Онипко

                              І.Шаблінський

                              Г.Цушко

 

 

Категорія: Накази | Додав: (22.09.2016)
Переглядів: 1984