Головна » Статті » Протоколи "Опорної школи"

ПРОТОКОЛ №2 зборів робочої групи «Опорна школа» від 25.05.2016-го року

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

ПРОТОКОЛ №2

зборів робочої групи «Опорна школа»

від 25.05.2016-го року

 

Присутні: учасники робочої групи у кількості 7 чоловік (Ліскевич – Карпа М.Р., Цушко Г.І., Михайлишин О.З., Шаблінський І.М., Нечай М.І., Скеба М.К., Вовк Н.В.).

 

Голова зборів: Ліскевич – Карпа М.Р.

Секретар: Нечай М.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.Про перебіг участі школи в пілотному проекті «Опорна школа» (Ліскевич – Карпа М.Р.).

2.Різне

 

СЛУХАЛИ:

1.Директора школи Ліскевич – Карпу М.Р., яка проінформувала присутніх про участь у проекті.

   23 травня 2016-го року представники фундації «CARITAS – UKRAINE», яка є фінансовим донором проекту «Опорна школа», побували у школі.

   Оглянувши школу, експерти вирішили, що, оскільки заплановані ремонтні роботи будуть проводитися поетапно, спершу в школі буде споруджено пандус та облаштовано нові вбиральні кімнати, одна з яких буде для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

   На думку експертів, турбота про людей з обмеженими можливостями є однією з першочергових і підлягає першочерговому вирішенню.

   Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово «Сaritas» означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність.
    Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.
Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

   В Україні перші організації Карітасу почали виникати з ініціативи греко-католицьких громад з набуттям незалежності у 1991 році. Спочатку діяльність регіональних українських Карітасів була спрямована на розподіл і забезпечення потребуючих гуманітарною допомогою. Але невдовзі суспільні потреби зумовили розширення напрямків соціальної роботи і це призвело до створення міжнародного благодійного фонду «Карітас України». У 1994 році було утворено керівний і координаційний центр фонду, розташований у Львові з представництвом у Києві.
   У 1999 році Карітас України став повноправним членом міжнародних конфедерацій Карітас Інтернаціоналіс і Карітас Європа, дотримується загальної місії їх діяльності і реалізовує спільно погоджені національні програми надання соціальної допомоги найбільш потребуючим особам.

ВИСТУПИЛИ:

1.Цушко Г.І., яка довела до відома присутніх, що у школі найбільш проблемним питанням залишається дах (навчальний корпус №1).

   Навчальний корпус №1 по вул. Івана Франка, 1 збудовано поетапно: у 1961-му та 1978-му роках.

   Будівля  двоповерхова. Дах плоский з бітумним покриттям. Загальна площа даху – 1,800 кв м. Останній рік ремонту даху – 2007.

  На сьогодні дах потребує капітального ремонту.

   Причина незадовільного стану даху – плоский тип поверхні та відсутність водозливів, що призводить не лише до затікання стелі та внутрішніх стін в численних місцях, а й до псування зовнішніх стін школи, віконних та дверних коробок, грибковості навчальних приміщень.

   На думку фахівців, вирішити наведені проблеми можна лише за умови будівництва шатрового даху.

  Орієнтовна вартість будівництва:

1 кв м – 900, 00 грн.

1,800 кв м – 1, 626 млн. грн.

   Також потребує ремонту дах навчального корпусу №2 (вул.Львівська, 53).

УХВАЛИЛИ:

1.Інформацію Ліскевич – Карпи М.Р. прийняти до відома.

2.Клопотати перед керівниками та спонсорами пілотного проекту «Опорна школа» про будівництво шатрового даху в навчальному корпусі №1 (вул.Івана Франка, 1).

 

 

Голова зборів                               М.Ліскевич – Карпа

 

Секретар зборів                           М.Нечай

 

 

 

Категорія: Протоколи "Опорної школи" | Додав: (11.06.2016)
Переглядів: 252